Open Position

Estonia

 

Rakvere tehase juht

Seoses funktsioonide ümberkorraldamisega Baltikumi meeskonnas otsime uuele loodavale positsioonile väga heade liidriomadustega ja uuendusmeelset tehase juhti.

Sinu töö sisuks on Rakvere tehase sujuva töökorralduse tagamine, erinevate üksuste töö koordineerimine ning tehase arendamine, et tagada ettevõtte efektiivsus. Läbi oskusliku protsesside ja inimeste juhtimise ning pideva parendamise tagad Sa tootmise kvaliteedi, tõhususe ja tarnekindluse. Sa teed tihedat koostööd HKScan Baltikumi juhtkonnaga uute tootmis- ja investeerimisvõimaluste leidmisel. Sinu lähimas meeskonnas töötab kolm üksuse juhti, kellega koos juhid kokku 550 inimest.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on kõrgharidus ning juhtimiskogemus tootmisettevõttes. Vajalik on lean manufacturing põhimõtete tundmine. Sa oled juht, kes suudab oma meeskonda motiveerida, arendada ja inspireerida. Oled edukas läbirääkija ning hea suhtleja. Töö HKScan’is nõuab Sinult väga head koostööoskust ning soovi asju kogu aeg paremini teha. Tööks on vajalik väga hea inglise keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasemel.

Pakume Sulle huvitavat ja väljakutsete rohket tööd tugevate kaubamärkidega kompetentses ja pidevalt arenevas rahvusvahelises organisatsioonis. HKScan pakub võimalust areneda, vastutada ja saavutada - olles üheks võtmeisikuks ettevõtte strateegia elluviimisel ning organisatsiooni tuleviku kujundamisel. Kandideerimine talendipank.fontes.ee kuni 01.07.2018.

Lisainfo telefonil 627 7077, konsultant Ela Jässi.